Detoxikuj tour 2024 - BRNO

23.4.2024, 17:30 – 23:59

Mentorka a autorka bestselleru "Detoxikuj život" Bára Englischová v dubnu 2024 vyjíždí besedovat do různých koutů České republiky a ve spojení s hudbou Jana Světlana Majerčíka to budou jedinečná setkání svého druhu. 

Cena vstupenky: 390 Kč

Přednášky a besedy budou věnovány temátu tvoření reality tak, aby si každý host po setkání s Bárou mohl hned vyzkoušet praktické metody tvorby reality podle svých představ.

11.4. v Praze v kině Lucerna
19.4. v Pardubicích v Kulturním domě Hronovická
21.4. v Olomouci v kině Metropol
23.4. v Brně, v KD Rubín
25.4. v Jihlavě v Divadelním sále DKO

Bára Englischová: Je kouč a terapeutka neurolingvistické psychoterapie, zakladatelka projektu Detoxikuj život a autorka online programů, které lidem pomáhají přijmout zodpovědnost za svůj život a vytvářet si realitu podle svých představ. Pracuje s nepořádkem v podvědomí a myslích lidí do hloubky. Jejím životním posláním je pomáhat lidem, proměňovat jejich sny ve skutečnost a učit je, jak využívat prospěšně specifické techniky tak, abyste dosáhli svých životních cílů.

Jano Světlan Majerčík: Písničkář, který zpívá o tom, co vidí, slyší a zejména cítí. Jeho písně jsou prožhavené poznáním, prosvětlené paprsky čistoty, jsou o prostotě, která je naplněná krásou, láskou a hloubkou. Povznáší, podpoří a prosvětlí.

Kde: KD Rubín, Makovského náměstí , Brno

SMS Ticket