Open air koncerty Check it Na Výstavišti: Máří

Léto na Výstavišti bude i letos patřit nadějným hudebním talentům tuzemské scény, kteří se představí během třetí série venkovních koncertů Check it.

Open air koncerty Check it Na Výstavišti: Máří
  • Adresa:
    Areál Výstaviště 67,
    Praha 7, 170 00

Od června do září si tak budou moci návštěvníci užít šest pohodových koncertů, které nabídnou nejrůznější hudební žánry. Bez ohledu na to, jestli preferujete pop, rock nebo elektronickou hudbu Check it má pro každého něco. Kon-certy se uskuteční v prostoru Skateplazy vedle SHELTER cafe. Přijďte se příjemně naladit a užít si pohodový večer na Výstavišti trochu jinak.

Máří

Třetí sérii Check it zahájí 12. června něžná zpěvačka Máří, která v loňském roce vydala debutové album Léto znovu přijde. Tato deska kombinuje zvuky kytar, synthů, elektra a popu s ruchy pražských ulic. Autorské texty jsou výpovědí mladé dívky, která díky autentickému projevu dokáže posluchače vtáhnout do světa dospívání a večerního města. Spoluautorem je multiinstrumentalista a skladatel Šimon Keller. S kapelou mají za sebou koncerty např. s Post hudbou, Amélií Siba, I Love You Honey Bunny, Hello Marcel, Viah, Zapomělsem, Waterbased (SK), Tess Parks (CAN), Gengahr (UK) nebo The Vices (NL). O Máří jste se mohli několikrát dočíst v časopisu Headliner. Letos se stala vítězkou v hu-dební soutěži Startér Radia Wave.