Ohana Horor Cirkus - Šumperk

24.5.2024, 18:30 – 2.6.2024, 20:00

Máte pro strach uděláno? Šupitó do šapitó!
Velehrozné publikum… Vy, kteří máte pro strach uděláno… I diváci, kteří se klepete jako osika… Pohodlně se usaďte v šapitó Ohana Horor Cirkusu a nechte se zebe vyždímat pořádné napětí, strach, údiv i pobavení! 

Cena vstupenky: 450-550 Kč

Tenhle první hororový cirkus v České republice si pro vás připravil novou hrůzostrašnou show pro rok 2024, a to se zcela novou crew.
Program s názvem THE FUTURE je plný symbolů problematiky civilizace v postapokalyptické době. Přenesete se do momentu katastrofy lidstva a jeho boje o přežití. Tváří v tvář se potkáte s novými znetvořenými bytostmi, budete pozorovat proměnu (ne)morálních zásad i způsobů, jak ustát nový život, a ukořistit tak pro sebe to nejzásadnější pro přežití. Po cestě možná budete v symbolech tápat, budou pro vás představovat různé věci, ale nakonec pochopíte, co je tím nejdůležitějším…
Program s umělci z celého světa vám vezme dech! Těšte se na cizokrajné skokany, ohnivý trinidadský národní tanec, brilantní ekvilibristku a mnohem víc. Chybět nebudou ani oblíbené tváře cirkusu - šílený klaun Špína si připravil nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá, i sprostý klaun Hugo, který si s publikem pořádně osobně zařádí. Těšit se ale můžete i na další stálice ze souboru, a to v novém aranžmá a choreografiích.

Kde: ŠAPITÓ OHANA HOROR CIRKUS