Zažij pivovar(skou) jinak. Druhá pivní slavnost už se chystá!

22.6.2024, 17:00 – 22:00

Letošní v pořadí druhá pivní slavnost, pořádaná pivovarem Starobrno, se uskuteční na terase Pivovarské restaurace na Mendlově náměstí 22. června od 17:00 do 22:00 hodin. Návštěvníci se jako obvykle mohou těšit na bohatý program, vstupné se neplatí. Vydat se mohou i do pivovaru na exkurzi zdarma.

Zažij pivovar(skou) jinak. Druhá pivní slavnost už se chystá!
  • Adresa:
    Mendlovo náměstí 158/20,
    Brno-střed, 603 00

Jako úplně první se představí Listování, což je koncept herce Lukáše Hejlíka, které připomene sté výročí Haškova Švejka. Aktualizovaná verze listování bude glosovat současné společenské a politické dění. Před sedmou a osmou hodinou večerní se představí oblíbená stand-up komička Adéla Elbel.

Mezi vystoupeními uvedených umělců celkem třikrát zahraje Tom Holič & Friends. Tento interpret – stříhající muzikant z Brna – se věnuje ambient hudbě. Lidé se tak mohou těšit na vokál, trumpetu a koláž elektrické hudby.

Návštěvníci druhé pivní slavnosti se mohou vydat i do pivovaru, kde se budou jako obvykle konat exkurze s průvodcem od 16:30 do 19:30 hodin. Zájemci se mohou rezervovat na recepci pivovaru v den konání akce. Exkurze se závěrečnou degustací v ležáckém sklepě pivovaru jsou v tento den zdarma.

Poslední pivní slavnost, oblíbený Den otevřených dveří, se uskuteční 14. září v celém areálu pivovaru. Připraven bude skvělý hudební program, vystoupí například Monkey Business, Kapitán Demo a další.

Program:

Listování – podle konceptu Lukáše Hejlíka – připomene 100. výročí Haškova Švejka
Stand up – Adéla Elbel
Tom Holič & Friends. Stříhající muzikant z Brna, ambient hudba
Exkurze do pivovaru Starobrno zdarma od 16:30 do 19:30 hodin