Barvy léta 2024

12.7.2024

Srdečně vás zveme na již 23. ročník legendárního hudebního, sportovního a rodinného setkání v rámci festivalu Barvy léta v malebném lázeňském městě Poděbrady (areál na Jezeře), které se koná ve dnech 12.-14.7.2024! Zde si dosyta užijete koncerty předních hudebních skupin, ale také bohatý doprovodný program pro všechny generace.

Barvy léta se po letech vrací k dvoudennímu formátu!

Pátek se ponese v punkovém duchu a na podiu se v rámci motta „Oldpunks nestárnou“ objeví Totální nasazení,  SPS nebo třeba Jaksi Taksi v původním složení s ryze old school materiálem!

V sobotu se můžete těšit na Vypsanou fiXu či skvělé hosty z Maďarska -  kapelu Firkin, která svým keltským punkem a nespoutanou energií bodovala na loňské Keltské noci.

A samozřejmě i největší hvězdy – Tři sestry a Trautenberk, kapely, které spolu vyjedou v roce 2025 na společné turné a oslaví 40 let Tří sester a 15 let Trautenberka!

U jezera je velmi krásné prostředí, podobné bychom jen velmi těžko hledali. Představte si atmosféru slavné Lollapaloozy přenesenou do srdce Čech. Členové Tří sester a jejich přátelé se svými rodinami a mazlíčky se každoročně těší, že zde stráví nezapomenutelný prodloužený víkend při společném kempování, cyklo výletech a nekonečných hudebních večírcích. Máme štěstí, že můžeme pořádat náš festival právě tady.“ uvedl Pavel Martinek, dramaturg festivalu. „Abychom umožnili strávit zde příjemný a všestranný víkend rodinám všech fanoušků, rozšiřujeme i doprovodný program a dětskou zónu. Na své si tu určitě přijde každý!“ dodává.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT NA FESTIVALU BARVY LÉTA

  • Barvy léta RUN „MAGOROVA DESÍTKA“ pro dospělé a „MALÁ DESÍTKA“ pro děti!
  • stanové městečko se sociálním zázemím – ZDARMA (nebo placený kemp na Jezeře)
  • dětský koutek po celou dobu festivalu – ZDARMA
  • VIP stan s nejlepším výhledem na podium
  • stánky s merchem kapel
  • chill out zona
  • koupání, klouzání a pádlování na Jezeře
  • cyklo výlety kolem Labe
  • bohaté občerstvení a mnoho dalšího
  • ALE PŘEDEVŠÍM NEZAPOMENUTELNOU ATMOSFÉRU!

Malá ochutnávka v podobě videopozvánky

https://www.youtube.com/watch?v=B9PNNzuWrfw

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE: Online zde !!!

BARVY LÉTA RUN

Letošní hudební festival Barvy léta u jezera v Poděbradech bude již tradičně odstartován závodem v běhu na 10 km - Magorovou desítkou. Trať nese jméno zakladatele závodu, ing. Magora – kapelníka a baskytaristy skupiny Tři sestry.

Výstřel ze startovní pistole zazní 13. 7. 2024 ve 14:00 v prostoru u vstupu do areálu Barev léta přímo u jezera.
Připravena bude i trať pro děti anebo děti s doprovodem, dlouhá 1 km – tzv. Malá desítka.

Vyhlášení vítězů a medailistů  všech soutěžních kategorií (muži, ženy, senioři, seniorky a děti) se dočkáte ten samý den na festivalovém pódiu.

Kategorie:
— ženy do 35, 45, 58 let a 59+
— muži do 35, 45, 58 let a 59+
— děti do 3 let s rodiči, do 6, 11 a do 18 let


Na všechny závodníky čeká nealko občerstvení zdarma a účastnická medaile. Omezený počet závodníků – 100 osob. Registrovat se můžete v den závodu v místě akce do 13:30 hod nebo prostřednictvím ONLINE REGISTRACE (https://sportt.cz/register/1337) !

Startovné: dospělí registrace online/ na místě: 250 / 350 Kč, děti: ZDARMA!
Při nákupu startovného spolu se vstupenkou sleva 150 Kč!