Wax Museum + Svaz - MeetFactory

13.3.2024, 20:00 – 22:00

Eklektický šestičlenný kolektiv Wax Museum se vrací do smíchovské továrny, tentokrát s materiálem z připravované debutové desky. 

Cena vstupenky: 390 Kč

Tu předznamenává čerstvý singl People, anarcho–party hymna, která vznikla za jedné zamlžené noci: „it’s a call to let loose and be yourself, a soundtrack to recklessness that set ups the most certified party – where no one knows when they’re going to stop, and no one knows when they’re going to leave.“

Pop a disco konfrontují Wax Museum s punkovou estetikou a tématikou nočního života v Berlíně. Jejich koncerty jsou nejen přehlídkami kostýmů, ale především charakterů, které nepřetržitě střídají své pozice na pódiu. Představte si DIY disco a škatulata, hejbejte se v jednom.

Wax Museum se v MeetFactory představí po boku nově vzniklé kapely Svaz, která vzešla z uměleckého kolektivu 6000 Ωveček. Svaz pracují s evokacemi hudebního prožitku, inspirovaného ideou skromnosti a nahoty člověka (odrážející se v určité skromnosti instrumentace) a performativními aspekty mší a náboženských rituálů. Co se týče samotné formy, lze v hudbě kapely vypozorovat prvky neofolku, post–punku a místy taky black metalu.

390 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
490 KČ na místě