Komentovaná prohlídka Po stopách Ladislava Machoně v Pardubicích

22.5.2024, 9:00 – 15:00

Vydejte se s námi na komentovanou procházku po velkých veřejných stavbách, které ve městě navrhl architekt Ladislav Machoň! Nebudou chybět Okresní finanční úřady se soudem, ředitelství pošt a telegrafů, nájemní domy na Smetanově náměstí, poštovní úřad na třídě Míru a také soukromá zakázka na palác Passage. Součástí prohlídky budou i ukázky nerealizovaných vizualizací. (Matěj Bekera)

Cena vstupenky: 100 Kč

Zajímáte se o svět kolem sebe a chcete se dozvědět víc o historii, umění přírodovědě, architektuře nebo o práci muzejníků? Považujete se za aktivního seniora nebo seniorku? Právě pro vás připravilo Východočeské muzeum v Pardubicích speciální program Muzejní akademie.

Vždy ve středu od 9 hodin, většinou jednou za 14 dní . Kurz plný přednášek, komentovaných prohlídek a procházek se koná v přednáškovém sále na Zámku Pardubice, v jeho okolí nebo v muzejním depozitáři v Ohrazenicích.

Permanentka na celý program stojí 500 Kč (22 akcí) - VYPRODÁNA. Aktuálně je možné vybrat si jen některá témata z nabídky a platit za každou akci zvlášť (komentované prohlídky 100 Kč, přednášky 50 Kč).
V případě zájmu o účast nás kontaktujte na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle 607 034 110.

OD 2024 NOVĚ I ODPOLEDNÍ PROGRAM

Pro velký zájem přidáváme odpolední variantu našeho oblíbeného programu Muzejní akademie! Vždy ve středu od 15 hodin, většinou jednou za 14 dní.
Permanentka na odpolední program stojí 300 Kč (13 akcí).
V případě zájmu o účast nás kontaktujte na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle 607 034 110.