Představení Senses v Třinci

1.3.2024, 19:00 – 21:00

Zažijte představení, které rozjitří vaše smysly. Z pražské scény Jatka78 se sjedou ti nejlepší akrobaté, tanečníci, herci i riggeři, aby nám představili nejnovějsí hit novocirkusového souboru Cirk La Putyka.

Cena vstupenky: 420-790 Kč
Představení Senses v Třinci
  • Adresa:
    nám. Svobody 526,
    Třinec, 739 61

Svým provedením se dotýká všech našich smyslů a obhajuje právo cirkusového umění nebýt intelektuální a racionální, ale naopak tělesné a emocionální, zaměřené na pocity, skrze které vnímáme svět. Dříve v cirkusovém šapitó návštěvníci pociťovali blízkost druhých lidí sedících vedle nich, ve vzduchu se nesla vůně popcornu, pach zvířat, někdy i umělců, byl zde hluk a všudypřítomný strach ze zranění a smrti. Absolutní pohlcení, jiný intenzivní svět. Senses nabízí moderní přeměnu této historie a přináší zážitek pro všechny naše smysly.

Těšit se můžete na nejrůznější styly a žánry cirkusového umění od vzdušné akrobacie přes skoky na teeterboardu až po žonglování, tanec, pantomimu a práci s nejrůznějšími objekty. Představení hravě přeskakuje mezi cirkusem a tancem za doprovodu divadelních prvků a scénického umění.