R.I.E. - Cirk La Putyka

7.12.2023, 19:30 – 21:00

Jaká je cesta k euforii? Co pro tenhle pocit musí člověk udělat? Stačí se podívat na obraz? Být blízko přírodě? Nebo člověk musí vystoupat někam hodně vysoko, aby ji mohl prožít?

R.I.E. - Cirk La Putyka
  • Adresa:
    Bubenské nábř. 306/13
    Praha 7 - Holešovice 170 00

Představení je nepřístupné pro děti do 15 let.

R.I.E. Rest In Euphoria. Odpočívej v euforii.

Vzrušení. Dekadence. Hudba. Rytmus. Tělo. Zážitek. Kabaret. Show. Euforie.

V nové inscenaci Rosti Nováka vytváříme místo, na kterém můžete zapomenout na denní starosti, na existenci času a prostoru, a kde budete moci svobodně prožít všechno, co k vám přijde. Místo, které vzniká právě v daný okamžik, tady a teď, jen a jen pro vás. Místo, kde si odpočinete v euforii.

Společně se dotkneme přírody, nahoty, rytmu, humoru, grotesky i satiry. Spojíme osm českých a osm zahraničních hvězd cirkusového světa a necháme je rozvibrovat vaši imaginaci. Euforie šestnáctkrát jinak.

Inspirujeme se slavnou historií české kabaretní scény počátku 20. století. Zjistíme, co mají společného Voskovec a Werich s kabarety, jako jsou La Clique, Moulin Rouge či Blanc de Blanc.

Račte vstoupit. Kudy? Dveřmi, jež vás pustí do světa, kde se může stát cokoli. Propadneme se společně do euforie, do světa niterných prožitků, odkud se možná už nebudeme chtít vrátit.