Peyton Parrish v Praze

14.2.2024, 19:00 – 23:59

Američan PEYTON PARRISH vystřelil na hvězdnou hudební dráhu v roce 2020, kdy si získal slávu svým coverem písně z videohry Assassin´s Creed Valhalla „My Mother Told Me“, která byla zařazena také do TV pořadu „Vikings“. Jeho značkou je rock-metalové, hrdelní, country, post-grunge ztvárnění písní s vikingskou tématikou a také velmi vynalézavé cover songy.

Cena vstupenky: 850 Kč
 Peyton Parrish v Praze
  • Adresa:
    Dlouhá 33
    Praha 1 110 00

Po svém letošním úplně prvním vystoupení v Německu na Wacken Open Air festivalu a několika dalších vyprodaných koncertech, Peyton s radostí oznamuje Evropě, že se v roce 2024 vrátí a tentokrát nevynechá ani PRAHU! V klubu Roxy ho můžete očekávat na svátek zamilovaných, tedy 14. února 2024!

PARRISH o turné: „Byl jsem naprosto nadšený, když jsem hrál v létě v Německu a nemůžu se dočkat, až se v únoru vrátíme do Evropy. Vám všem berserkeři a štítové panny tam venku: Pořiďte si lístky hned, bude to svátek pro bohy!"

Debutové album Peytona Parrishe „Rise Of Vikingr“, vyšlo v roce 2022 a je plné původních písní a coverů. Na desce "The Most Magical Album On Earth" (2023) představuje své verze disneyovských klasik jako „I'll Make A Man Out Of You“, „Hoist Your Colours" nebo „Be Prepared". Na svém zatím posledním, aktuálním albu „Skalds Of Metal“ (2023) spolupracuje s německými středověkými rockovými velikány SALTATIO MORTIS.

PEYTON PARRISH je superstar! Jeho youtube sleduje téměř milion fanoušků, spotify milion a půl, přičemž song „Valhalla Calling“ má přes 32 milionů streamů! Hned 4x byl na špici ve slavných billboard charts! A 14. února vás přijede oslnit naživo do PRAHY, klubu Roxy! Tak tenhle unikát byste si rozhodně neměli nechat ujít!