Štístko a Poupěnka - Velká oslava - Mělník

14.5.2023, 15:00 – 16:00

Ahoj broučkové! Máme tady úplně nové představení, které se jmenuje Velká oslava. A to si pište, že bude co slavit.

Cena vstupenky: 280 Kč

Náš nový domeček, který konečně spatří světlo světa bude jedna velká Paráda. Postavili jsme ho spolu s naším Honzíkem. Zkrátka Umíme cokoli. Seznámíme se i s novým pianistou panem Doremi, který umí nejen Hlava ramena...Nebudou nám stačit nohy v písničce Stonožka, protože musíme chystat oslavu pro Ňufáčka. V přípravách nás vyruší Jarášek Bobi i Čertík Bububu. A možná přijde i Vlk a jehňátko! Tolik masek vystačí na opravdový Karneval! Jen abychom neudělali nepořádek, to by znamenalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči. Tak neváhejte, přijďte si i vy s námi užít velkou oslavu! Hrajeme po celé republice. Těšíme se na vás.
Vaši Štístko a Poupěnka

Představení doporučujeme pro děti od 2 let.
 
Více informací naleznete zde: https://stistkoapoupenka.cz/koncerty/
 
ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky.
 
Každá osoba (bez omezení věku) potřebuje vlastní vstupenku.
 
Upozornění: Nekupujte si vstupenky od online překupníků anebo z webových stránek, na které přímo neodkazujeme. Platné odkazy na vstupenky naleznete pouze na našich webových stránkách: https://stistkoapoupenka.cz/koncerty/