The Grogans v Café V lese

29.5.2023, 19:30 – 21:30

Grogans jsou tři nejlepší kamarádi z Melbourne, kteří hrají různorodou hudbu, vycházející především z populárního surf-rocku. Jejich zvuk doplňují náznaky odvážných bluesových rytmů, špinavých grunge/punkových groovů a dokonce i pohodové reggae.

Cena vstupenky: 309 Kč
Trojice se seznámila přes společné přátele a začala jamovat během střední školy, přičemž v roce 2016 založila kapelu The Grogans. Začali hrát na večírcích přátel a rodin, koncem roku pak vydali své debutové EP 'Cacteyed', na kterém se objevil i song 'Pot Head Artist'.
 
Vydání druhého EP 'Twangs n' Cans' (2017) a rozvoj poutavé živé show kapely pomohly vytvořit příležitosti k podpoře větších koncertních kapel projíždějících Melbourne, jako jsou Northeast Party House, Dear Seattle, Drunk Mums, The Chats a Polish Club.
 
Rok 2018 byl pro The Grogans skvělý, zahájili ho odjezdem do Ocean Grove, kde ve volném čase mezi surfováním nahráli své třetí EP - 'Grogan Grove', přičemž singl 'Lemon To My Lime' byl přidán do rotace Triple J Unearthed a byl vysílán s Declanem Byrnem na Triple J.
 
Rok 2019 byl rokem, kdy The Grogans vydali své debutové album a začali pravidelněji cestovat po Austrálii, přičemž vyprodávali koncerty po celém Melbourne - včetně míst jako Howler, Workers Club, Yah Yah's a Cherry Bar a také v různých městech.