Festival chutí, vůní a řemesel

18.8.2018, 9:00 – 18:00

V sobotu 18. srpna přivítá pardubický zámek všechny milovníky dobrého jídla, pití i řemeslných výrobků na 3. ročníku Festivalu chutí, vůní a řemesel. 

Na návštěvníky čeká bohatá nabídka regionálních produktů Kraje Pernštejnů, Železných hor a dalších 10 regionálních značek certifikovaných Asociací regionálních značek. 

Širokou nabídkou produktů návštěvníky provede zkušený moderátor v rámci tří stánkových workshopů. Dozvíte se mnoho zajímavého nejen o nabízeném sortimentu pochutin a řemeslných výrobků, ale i o regionálních producentech a jejich práci. 

Chybět nebude ani bohatý celodenní kulturní program, zahrají kapely Tygroo (Drum'n'Brass / Klezmer-Funk), Trdlo (Folk-folklór) a Alchymie (Post-folk). O odpolední zábavu se postarají již tradičně Paleťáci se svojí divadelní improvizací. A navíc, po celý den budou pro návštěvníky všech věkových kategorií připraveny i workshopy, tvořivé dílny a zábavné kvízy. 

Program festivalu bude na pardubickém zámku probíhat v sobotu 18. srpna od 9 do 18 hodin, tedy ve stejný čas, jako Sportovní park Pardubice v parku Na Špici. Obě tyto akce se skvěle doplňují, a tak nezbývá než si na sobotu naplánovat celodenní výlet do Pardubic, zasportovat si, užít si zábavu a ochutnat i něco dobrého z regionálních produktů. VSTUPNÉ NA FESTIVAL JE ZDARMA!

 

Pardubicko – Perníkové srdce Čech, z.s.

www.TOPardubicko.cz

@TOPardubicko