V sále Sboru českých bratřích pro Vás přípravujeme koncert, kde na vás čekají zbrusu nové aranže světových i českých filmových melodií v podání Kvinteta Dobře naladěni v krásném Sboru českých bratří.Stavba se řadí k nejstarším renesančním pseudobazilikám mimo Itálii a připomíná slavnou minulost města v 16. století, kdy se stalo centrem Jednoty bratrské. Dnes slouží jako výstavní prostor a koncertní síň. Kvinteto Dobře naladěniAnna Pacvoňová – housle, Jana Hachranová – flétna, Jana Rambousková – klavír, Jan Čoňka – kytara, Václav Hořák – kontrabas/baskytara PROGRAM: LIMONÁDOVÝ JOEPetr Hapka – Panna a netvorADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELAJ. Šlitr – Dotýkat se hvězdTAJEMSTVÍ HRADU V KARPATECHPELÍŠKY – ČerešněFANTOM OPERYPUPENDO – ZmrzlinářGLADIÁTOR – Now we are freeJ. Williams – SCHINDLERŮV SEZNAMCHICAGO – Hot honey ragDOBYTÍ RÁJE – VangelisSTAR WARS – Theme songJ. Barry – Vzpomínky na AfrikuE. Moriccone – TENKRÁT NA ZÁPADĚNĚKDO TO RÁD HORKÉ – I wanna be loved by youSTATEČNÉ SRDCE – J. HornerHERCULE POIROT – znělkaJames BOND – Tommorow never diesABSOLVENT – Sound of silenceElton John – Crocodile Rockdélka programu cca 65 minut, změna programu vyhrazenaUkázka: https://youtu.be/bdSUw3vyjH0?si=PkVyDvtL7iha-SlU
V sále Sboru českých bratřích pro Vás přípravujeme koncert, kde na vás čekají zbrusu nové aranže světových i českých filmových melodií v podání Kvinteta Dobře naladěni v krásném Sboru českých bratří.
Stavba se řadí k nejstarším renesančním pseudobazilikám mimo Itálii a připomíná slavnou minulost města v 16. století, kdy se stalo centrem Jednoty bratrské. Dnes slouží jako výstavní prostor a koncertní síň.
Kvinteto Dobře naladěni
Anna Pacvoňová – housle, Jana Hachranová – flétna, Jana Rambousková – klavír, Jan Čoňka – kytara, Václav Hořák – kontrabas/baskytara
PROGRAM:
LIMONÁDOVÝ JOE
Petr Hapka – Panna a netvor
ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA
TAJEMSTVÍ HRADU V KARPATECH
PELÍŠKY – Čerešně
FANTOM OPERY
PUPENDO – Zmrzlinář
GLADIÁTOR – Now we are free
J. Williams – SCHINDLERŮV SEZNAM
CHICAGO – Hot honey rag
DOBYTÍ RÁJE – Vangelis
STAR WARS – Theme song
J. Barry – Vzpomínky na Afriku
E. Moriccone – TENKRÁT NA ZÁPADĚ
NĚKDO TO RÁD HORKÉ – I wanna be loved by you
STATEČNÉ SRDCE – J. Horner
HERCULE POIROT – znělka
James BOND – Tommorow never dies
ABSOLVENT – Sound of silence
Elton John – Crocodile Rock
délka programu cca 65 minut, změna programu vyhrazena