Kapela Mr. Loco přichází s třetím singlem a videoklipem z alba Balkanizace "Je to reggae"

22. srpen 2019, 14:30
Kapela Mr. Loco přichází s třetím singlem a videoklipem z alba Balkanizace "Je to reggae"

Kapela Mr. Loco přichází s třetím singlem a videoklipem z aktuálního alba Balkanizace. Tentokrát jde o letní skladbu „Je to reggae“.

Letní klip „Je to reggae“ vznikl začátkem léta během 1. balkánského turné kapely Mr. Loco. V rámci této koncertní šňůry navštívili mimo jiné Srbsko, Maďarsko a Bulharsko. 

Skladba vyšla začátkem léta na aktuálním studiovém albu Balkanizace. I když sama skladba vznikla v zimě, svou podstatou přímo vybízela k tomu, aby k ní vznikl letní videoklip.

Mr. Loco se rozhodli spojit příjemné s užitečným a video natočit na netradičním místě. 

Natáčení se odehrálo na jezerech nedaleko bulharské metropole Sofie, v místním skateparku, v centru města i na večerním koncertě kapely.

"Potřebovali jsme nějaké originální místo a myslím, že Sofie byla tím správným výběrem. Moc jsme si to užili a teď se můžeme pochlubit netradičními lokacemi a pohodovou atmosférou“, přibližuje natáčení frontman kapely Filip Flusser.

Styl reggae kapelu hodně ovlivnil, a proto po balkánsky laděném "Alergikovi" a skáčkové "Nemusím" bylo logickou volbou natočit "Je to reggae" jako singl.  Kapela oslovila malou lokální produkci N.K. movies, kamery a střihu se ujal Nikolay Georgiev.

Jednu sloku si vystřihl Fido, zpěvák z kapelou oblíbených Fast Food Orchestra, a refrény podpořila výborná zpěvačka Nikol Davídková.