Koťátko Zkázy: Mise OMEGA - Pardubice

9.6.2024, 16:30 – 23:59

Fantastická show plná humoru, agentů, párové akrobacie a dalších úžasností. Představení se odehraje na zámeckých valech, prvním rondelu.

 

Cena vstupenky: 100 Kč

Agenti H a K z Útvaru pro odhalování zdánlivě nesouvisejících jednotlivostí věnovali celý život vyvracení konspiračních teorií. Postupně na ně ale mezi všemi polopravdami a mýty vysvitla PRAVDA… a je děsivější a nepravděpodobnější, než si dokážete představit. Tak to alespoň agentům zpočátku připadalo. Teď už ale nechápou, jak mohli být tak slepí. Rozhlédněte se, nevypadá Měsíc spíš jako líně se otevírající a zavírající oko Koťátka pozorující Zemi?
Nejsou Chemtrails uspořádané podivně podobně, jako když škrábne kočka packou?
A není Elon Musk jen přeházené Micíček, když některá písmena vynecháte a jiná nahradíte?


Soubor Koťátko Zkázy přichází s novým představením plným humoru, agentů, naprosto logických závěrů, párové akrobacie, záchrany světa, spasení a dalších úžasností. Strefovat se bude tentokrát do lidské touhy vidět souvislosti i tam, kde nejsou. A nebo jsou?

Koncept, režie, hrají: Helena Urban, Jakub Urban

Pořádá Taje z.s. ve spolupráci s COK v rámci projektu Ostrovy v pohybu, který je realizován za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a statutárního města Pardubice.

www.kotatkozkazy.cz

Vstupné: 200 Kč dospělí / 100 Kč děti
Akce se koná na zámeckých valech, prvním rondelu.
Při nepříznivém počasí se přesouvá do Divadla 29.

SMS Ticket