Barbie uklízí Letňany a herní zónu

20.4.2024, 10:00 – 19:00

Legendární panenka Barbie opět přiloží ruku k dílu a dne 20.4.2024 se připojí k oslavám Dne Země! Den Země se ponese v duchu úklidu a motto Barbie zní: “Budoucnost růžové je v zelené.” 

Pojďme tedy společně s Barbie vyrazit do ulic a zatočit s nepořádkem po zimě a ukažme všem, že uklízení je hračka!  

Akce se bude konat v sobotu 20.4.2024 od 10:00 do 15:00, před OC Letňany u vstupu od sídliště. Cílem této akce je nejenom uklidit okolí Letňan, ale také získat super zážitky s panenkou Barbie. Za Vaši účast při Barbie úklidu budete náležitě odměněni! Za nasbírané pytle odpadků můžete získat speciální Barbie merch.  K získání těchto odměn je třeba, aby účastníci prokázali svou účast pomocí kuponu v mobilní aplikaci Moje Letňany. V obchodním centru pro Vás bude připravena také oblíbená Barbie herní zóna, která bude k dispozici od 10:00 do 19:00 v přízemí u food courtu. Kluci nebojte, tato herní zóna není pouze pro holky, i vy tady najdete spoustu zábavných aktivit. 

Co vás čeká a nemine při akci Barbie uklízí Letňany?  

  • Registrace od 10:00 v Barbie stanu před vstupem od sídliště 
  • Ve stanu budou nachystány sáčky a rukavice 
  • Uklízet můžete kdekoliv v okolí Letňan, doporučujeme blízké sídliště a okolí autobusových zastávek 
  • Za nasbírané odpadky můžete získat speciální Barbie merch, k získání je potřeba mít mobilní aplikaci Moje Letňany a prokázat se kuponem, který naleznete právě v aplikaci 
  • Po úklidu nezapomeňte navštívit také herní zónu, která bude umístěna ve food courtu od 10:00 do 19:00. Na své si přijdou dívky i chlapci.