Tři taškařice - Divadlo Dobeška

Čtvrtek, 23.05.2024 19:30 | další termíny

Tři krátké, autorské inscenace plné humoru a hudby. Muzikál Maturák! vás zavede na jeden bláznivý ples, hříčka Romanovo velmi pozdní dopoledne pobaví kaskádou roztomilých absurdit a večer zakončí poctivá kabaretní nálož scének a písní Kablavejš.

Tři taškařice - Divadlo Dobeška
  • Adresa:
    Jasná I 1181/6
    Praha 4 147 00

Maturák!

Ztřeštěný půlhodinový muzikál vás provede večerem a nocí, kdy má 4.B svůj maturitní ples. Obleky, šerpy, hudba, tanec, učitelé, rodiče, alkohol a hlavně spolužáci! Vychutnejte si společně s maturanty bizarní přechodový rituál, který podáváme s ironickým nadhledem, muzikálovou oslnivostí a plátkem citrónu. Bude to trapné? Ano! Bude to divoké? Ano! Bude to neopakovatelné? Tak to si piš! A žádná bejby dnes nebude sedět v koutě...

Romanovo velmi pozdní dopoledne

Na scénu přibíhá Roman s růží v ruce. Je nervózní, neboť čeká na svou přítelkyni Julii, s níž se chce zasnoubit. Čeká, čeká, čeká a Julie stále nejde. Roman si najednou uvědomí proč: zapomněl její roli obsadit! Úderná hra o zoufalém herci, který se pokouší zachránit nejapnou situaci, vás nenechá na pokoji, dokud se nebudete za břicho popadat, nepopadáte ze židlí a nepokusíte se tomu chudákovi sami pomoct.

Kablavejš

…čili KAB-aret LA-cinejch VEJŠ-plechtů je poctivá nálož zábavy podobná besídkám divadla Sklep. Různorodé činoherní skeče a hudební čísla jsou poskládány do peprné mozaiky, která vám prozradí o lidech především to, co jste nechtěli vědět. Cukrující milenci, nesnesitelné spolubydlící, dávní spolužáci i breberky ve vlasech rozehrají a rozezpívají situace, které jsou o to zábavnější, že jste se v nich neocitli sami.

Místa v sále nejsou číslovaná, vstup do sálu bude umožněn od 19:00.

Harmonogram večera:

19:30 Maturák!

Romanovo velmi pozdní dopoledne

Přestávka

Kablavejš

Konec cca 21:40

Režie: Lukáš Smrkovský

Scénář: L. S. a kolektiv

Dramaturgie: Veronika Bostlová a David Le Cam

Původní hudba: David Le Cam a Lukáš Smrkovský

Hrají: Martina Náhlíková, Hana Stýblová, Veronika Bostlová, Laura Marie Smrkovská, Tereza Zajícová, Kateřina Ritterová, Eleonora Yusupbaeva, Olfi Ben Dhafer, Filip Janoušek, Michael Drahý, David Le Cam, Lukáš Smrkovský

Termíny