Festival 4 + 4 dny v pohybu: Love Bombing - Divadlo Archa

7.10.2023, 17:00 – 8.10.2023, 19:00

Tahle inscenace vznikla právě pro vás. Bez vás by ani nemělo smysl o ní uvažovat. To, že se přijdete podívat zrovna vy, z ní může udělat společenskou událost. 

Může to z ní udělat dokonce kulturní událost roku! Tohle není inscenace, kde by na vaší přítomnosti nezáleželo. Není to jedna z těch, která se odehraje, ať už v hledišti sedí kdokoliv. Tady jde o vás. Tady jde o vaše tužby, představy a sny. V téhle inscenaci budete hrát hlavní roli.  

Na začátku každého vztahu máme pocit, že jsme potkali dokonalou spřízněnou duši. Ale co když se takový vztah změní v peklo? Jsou totiž lidé, nemocní lidé, s nimiž zdravý, fungující a láskyplný vztah nevytvoříte nikdy.  

Nejnovější autorská inscenace Kolektivu Nesladim vychází ze zkušeností a výpovědí obětí narcistických manipulátorů. Dokážete se včas odstřihnout? 

Kolektiv Nesladim funguje od roku 2019 jako otevřená umělecká struktura. Dramaturgicky se zaměřuje na destigmatizaci psychických poruch a téma duševního zdraví prostřednictvím divadelní tvorby. V minulých letech realizovali projekty Dům bez spánku, Not lazy but tired, a ve spolupráci s festivalem 4+4 dny v pohybu Den mě oslepí, večer utiší, noc mě skryje. Koprodukčně spolupracovali také s festivalem Nahlavu, Divadlem Archa, festivalem Ji.hlava, galerií Gampa a s katalánským festivalem L'Altre. Všechny projekty dlouhodobě konzultujeme s pracovníky a pracovnicemi Národního ústavu duševního zdraví v Klecanech. 

Kredity

Režie: Braňo Mazúch 
Dramaturgie: David Košťák, Sodja Zupanc Lotker 
Scénografie: Lenka Rozsnyóová 
Hudba: Matěj Šíma 
Hrají: Johana Schmidtmajerová, Pavel Neškudla 
PR a média: Pavla Chlebounová 
Produkce: Lucie Špačková