For Model 2023: Oblíbená interaktivní výstava přinese řadu novinek

17.3.2023 – 19.3.2023, 23:59

Tři dny plné zážitků a novinek čekají od 17. do 19. března návštěvníky 21. ročníku interaktivní výstavy For Model na Výstavišti Flora Olomouc.

Jde o jednu z největších tuzemských akcí zaměřenou na modely, sběratelství a také digitální technologie, hry, hračky i stavebnice. Cenově zvýhodněné vstupenky - tj. levnější oproti prodeji na místě při výstavě – jsou už k dostání na webu olomouckého výstaviště. A to jak pro jednotlivce, tak i pro studenty, seniory, ZTP a rodiny s dětmi.

„Naším cílem je přinášet návštěvníkům nové zážitky. Letos tak kromě oblíbených modelářských sekcí představíme zajímavé exponáty ze světa optiky, nočního vidění, netradičního vozového parku a unikátního televizního prostředí,“ přiblížila některé z novinek na letošní výstavě For Model manažerka projektu Lenka Weiserová.

Návštěvníci budou moci po tři dny na Výstavišti Flora Olomouc obdivovat fascinující díla i sbírky desítek vystavovatelů a sběratelů.

V části výstavy věnované leteckému modelářství půjde o letadla všech kategorií vybavená elektromotory i spalovacími motory. Konkrétně budou k vidění civilní, vojenská a také akrobatická letadla, dále makety vrtulníků či větroně. Vše doplní volnočasové drony. Navazující expozice 3D tisku RC modelů letadel a příslušenství pro modeláře bude tento rok rozšířena o 3D tištěná pohyblivá zvířátka.