Yotto představí své druhé album v Roxy

24.3.2023, 23:00 – 25.3.2023

Říct prostě, že jsem nadšený z tohoto turné, nevystihuje očekávání. Jsem nabuzený a připravený víc než kdy jindy, ale také trochu vystrašený. Nemůžu se dočkat, až se s vámi na téhle show podělím o všechnu novou tvorbu. Bude to velmi speciální.

Cena vstupenky: 396 Kč

➔ THE GROWTH ALBUM TOUR

„Nové album. Další turné. Ten samý pitomec,” vyhlásil do světa Yotto. Otto Yliperttula alias Yotto sám sebe bere s nadsázkou a humorem, o to větší showman je to za pulty. V pátek 24/3 v Roxy představí své druhé album Growth.

O tom, že je naživo oslnivým a dynamickým DJem, jsme se přesvědčili několikrát: když otevíral pro Jorise Vorna či George Fitzgeralda, když jsme s ním uspořádali pop-up na kluzišti, když mu opakovaně patřila plná Roxy.

Yotto je odchovanec Anjunadeep, který posléze založil svůj vlastní label Odd One Out, remixoval ColdplayDipla FaithlessGorillazOrbital anebo Rüfüs du Sol. Jeho produkci provází epická stoupání, bobtnající pady, okouzlující arpeggia, táhlé akordy či dunivé kopáky, jak vystihuje jedna z recenzí. Je to hudba osudových, prchavých okamžiků.