LUCIE #malydarek v O2 Areně

7.12.2023, 20:00 – 23:00

Předvánoční turné fanouškům slibuje takřka dvouhodinový průřez tvorbou Lucie, a to nejen v podání samotné kapely, ale i společně s jejími hosty a přáteli, které David Koller, Robert Kodym, PBCH a Michal Dvořák na tyto koncerty přizvou. Zazní na dvacet písní, mezi nimi i ty nejznámější ikonické hity, jako je Medvídek, Amerika nebo Chci zas v tobě spát.

Cena vstupenky: 1390-1990 Kč

Lucie začne nadělovat 28. listopadu v Budvar Areně v Českých Budějovicích. Z jihu Čech se následně první prosincový den přesune na jih Moravy, do brněnské Winning Group Areny. Sérii zakončí 7. prosince 2023 v O2 areně v Praze. Vstupenky na brněnský a budějovický koncert je možné zakoupit na webu Lucie.cz již nyní.

Lístky na pražský koncert budou k dostání v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster a to od 28.12. 2022. Turné se uskuteční za podpory Raiffeisenbank, která oslaví 30 let existence banky v České republice.

 „Velice se těším na rok 2023, který pro nás bude rokem oslav stability Raiffeisenbank na českém trhu. Za těchto 30 let vděčíme našim spokojeným klientům a zaměstnancům, s nimiž si chceme oslavy po zásluze užít. Těžko si k tomu představit lepší doprovod, než je skupina Lucie, která dlouhodobě ztělesňuje to nejlepší z populární hudby v českém světě,“ říká předseda představenstva a generální ředitel Raiffeisenbank Igor Vida.