The Losers - Divadlo BRAVO!

Divadlo BRAVO! startuje novou sezonu!
Domácí soubor Losers Cirque Company další etapu bývalého Branického divadla uvede stálicí na jeho repertoáru, stále oblíbeným představením THE LOSER(S) se showmanem En.Druem. Přijďte si vychutnat tuto lůzerskou lahůdku a nakopněte s námi sezonu plnou nového cirkusu, dechberoucí akrobacie a Nebeské hudby. Těšíme se na vás v pražském Braníku!

The Losers - Divadlo BRAVO!
  • Adresa:
    Branická 411/63,
    Praha-Braník, 147 00

Vítězové prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent – akrobatické duo DaeMen – oslovili další performery z řad tanečníků a akrobatů a pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts, vznikl nový divadelně-akrobatický projekt The Loser(s), ke kterému přizvali uznávanou choreografickou persónu Jarka Cemerka. 

I když se v tomto projektu herecky objevuje pouze polovina dua DaeMen, akrobat Petr Horníček, mají se diváci na co těšit…

Novocirkusové představení The Loser(s) chce být současnou reflexí faktu, že v dnešním zrychleném tempu společnosti mnoho lidí ztrácí svoji osobnost a vizi svého soukromého i partnerského života. Chce si klást otázku, kde se nalézají naše hranice, kdo je naším vzorem, láskou a partnerem.

Kromě výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Vpřed se ubírá cestou krkolomnou, trnitou, a záblesky radosti dávají naději, že třeba někdy dospěje k cíli a zvítězí.

Novocirkusové představení na motiv básně:

Osudový stín
(Anna-Marie Mlezivová)

Co tu děláš?
Dlouho jsme se neviděli.
Máš unavenou tvář.
Vzpomínám na ty chvíle, kdy jsme protančili celou noc.
Počítali jsme hvězdy.
A tenkrát jsi mi ji dal, tu květinu.
Růži.
Protože každá z hvězd představuje jednu cestu.
A ty sis vybral tu trnitou.

Termíny