REKLAMA

Léto v centru: Samotáři – Letní bistro Pavilon

Kdy:
14. 7. 2026
V kolik:
21:00 - 23:00
Vstupné: 100 Kč

David Ondříček, Česko, 2000, 109 min.

Sedm mladých lidí prožívá v průběhu několika dní události, které radikálně ovlivní jejich budoucí život. Rozhlasový moderátor malého pražského rádia Petr se rozchází se svou dlouholetou přítelkyní Hankou. Tu chce získat pro sebe neurotický doktor Ondřej, který dívku už léta pronásleduje svou vtíravou pozorností. Ondřejova manželka Lenka si však odmítá připustit, že by otec jejích dětí mohl zradit jejich úhledný maloměšťácký život. Do osudů obou dvojic zasáhnou i křehká makedonská barmanka Vesna hledající v Čechách ztraceného otce, cynický manipulátor Robert a oddaný milovník marihuany Jakub. Kontrast k osudům osamělých mladých lidí, kteří se více či méně úspěšně pokoušejí vyznat sami v sobě, tvoří Hančini usedlí rodiče a skupinka japonských turistů toužících poznat „typickou“ českou rodinu…

Aktuální informace v události na Facebooku.

Vstupné 100 Kč

Černá louka

Černá louka

Výstavní areál náležící pod katastr města Ostravy. V průběhu roku se zde koná celá řada významných výstav. Na území areálu sousedícím s historickým jádrem města...
Více informací
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA