VIDA! science centrum. Chytrá zábava pro celou rodinu

6. únor 2022, 21:37
VIDA! science centrum. Chytrá zábava pro celou rodinu

Chcete vidět rozzářené oči svých dětí či vnoučat? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně. Užijte si rodinný den plný objevování.

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, odstartovat bublinkový závod, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském parku VIDA! Najdete tady více než 180 exponátů, se kterými si můžete hrát a přitom poznávat, jak funguje svět kolem nás.

Chytrá zábava pro celou rodinu

Představení plné pokusů

Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy. Konají se několikrát během dne v Divadle vědy a jsou v ceně vstupenky.

3D filmy

Divadlo vědy se také mění na útulné kino, které má na programu 3D filmy plné dechberoucích záběrů ze světa současných i pravěkých zvířat. Filmy se hrají s českým dabingem a do hlavních hrdinů se určitě zamilujete – ať už se bude jednat o dinosaura, roztomilou mořskou vydru nebo nebojácného orla.

Program s pokusy i speciální dílna pro kutily

Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu.

VIDA! science centrum

adresa: Křížkovského 554/12, 603 00 Brno
telefon: 515 201 000
e-mail: [email protected]

www.vida.cz

25.8.2022 – 25.8.2023, 23:59
Pronajměte si naše prostory a uspořádejte v nich nezapomenutelnou akci nebo večírek. Nebo udělejte radost svým... více