Venkovní únikové hry: Zábava na mnohých místech České republiky

8. říjen 2022, 23:50
Venkovní únikové hry: Zábava na mnohých místech České republiky

Poznejte turistická místa a pamětihodnosti zcela jinak. Nebo se vydejte relaxovat mimo civilizaci do přírody a zažijte pořádnou dávku dobrodružství.

Venkovní únikové hry Get Out Fun zajistí neobyčejné zážitky, které si budete s danou lokalitou dlouho spojovat. Skloubí zábavu s tréninkem mozkových závitů a se získáváním nových vědomostí.

Venkovní únikové hry se hrají v týmech. Mají několik úrovní, hráči si vybírají obtížnost dle svých zkušeností. Únikovky se postarají o skvělé rozptýlení rodině s dětmi, také poslouží jako jedinečná zábava třeba na rande. Pro dospělé jsou v několika městech připraveny speciály Tour de Beer a Tour de Wine, únikové hry, které vás provedou skvělými podniky a jsou obohaceny o gurmánské zážitky.

Hráčům jakékoliv únikové hry postačí jeden mobilní telefon. Do mobilu si stáhnete aplikaci Get Out Fun, v ní pak otevřete zakoupenou únikovou hru a můžete začít hrát. Přejeme prima zábavu!

Zákaznický servis

Po-Ne: 9 - 17h

www.getoutfun.com

31.1.2023 – 28.2.2023, 23:59
Nevíte, jestli s kamarády vyrazit na pivo, nebo raději na zábavnou venkovní únikovku? Problém vyřešen – spojte to v jedno! Vydejte se s... více