Udělejte si malé prázdniny v OC FORUM Liberec

5. srpen 2014, 9:33
Udělejte si malé prázdniny v OC FORUM Liberec

Sníte někdy o malých prázdninách jen pro sebe? O chvilce, kterou byste strávili podle svého gusta? Zkuste si malé prázdniny udělat alespoň jednou týdně v obchodním centru FORUM Liberec. V samém centru severočeského města Liberec se vám nabízí řada možností a všechny naleznete pod jednou střechou. Zažít můžete pohodové nákupy, spoustu zábavy a s sebou můžete vzít i své přátele nebo rodinu.

Obchodní centrum FORUM nabízí mnoho známých značek oblečení, obuvi, doplňků či hraček v téměř 120 moderních obchodech. Vaše chvíle Vám mohou zpříjemnit i restaurace a kavárny, které nabízí skvěle připravené pokrmy, nápoje i dezerty. Na výběr jsou ale i oblíbené nápoje Tapi Tea anebo čerstvé freshe či zmrzliny Fruitisimo.

Své malé prázdniny můžete zpestřit v moderním kině Cinema City, které každodenně promítá v několika sálech nejnovější filmy různých žánrů, včetně programů pro děti. Děti najdou v našem centru mnoho dalšího vyžití. Kromě řady různorodých akcí v průběhu roku mohou děti strávit příjemné chvíle v moderně zařízeném dětské koutku ve 2. patře centra. Zde je čeká nejen hraní a spousta zábavy, ale i angličtina a další zábavně naučný program.

Těm, co mají rádi adrenalin, můžeme nabídnout největší krytou motokárovou dráhu v severních Čechách. Zkrátka nepřijdou ani vyznavači umění. Každý měsíc je v přízemí centra výstava uměleckých děl, obrazů a fotografií známých i méně známých umělců.

Otevírací doba obchodů v OC Forum Liberec:

My /Tesco potravinové patro:    Po – So 6.00 – 21.30 hodin

                                                     Ne 7.00 – 21.30 hodin

My /Tesco nepotravinové patro: Po – Ne 8.00 – 21.00 hodin

Obchody a služby OC FORUM: Po – Ne 9.00 – 21.00 hodin

Farmářské trhy:                    Po - So od 7.00 hodin do vyprodání zásob

Parkování: 150 minut zdarma (za každou započatou půlhodinu 15,-Kč) a o víkendech a st. svátcích zcela zdarma. Kapacita parkovacího domu je 850 míst a otevřen je nonstop.

OC FORUM Liberec

adresa: Soukenné náměstí 2a/669, 460 80, Liberec 1
telefon: +420 485 343 040
email: [email protected]

www.forumliberec.cz

Akce v OC Forum Liberec