Upozornění

Soutěžte s P&J Music o vstupenky na koncert AVISHAI COHEN TRIO.

Škola plnění přání. Svůj osud držíte v rukou jen vy!

9. červen 2021, 23:07

Pod vedením zkušených lektorů a zakladatelky ŠKOLY PLNĚNÍ PŘÁNÍ Mariny Martinů Šulcové vás naučíme, jak změnit vaše přání v realitu a ukážeme vám cesty, jak žít šťastný a plnohodnotný život!

Život je cesta a my věříme, že díky vašemu seberozvoji a práci na sobě, můžete skutečně dosáhnout toho, co si ve vašem životě přejete.  Vaše myšlení a váš přístup k životu je klíčem ke štěstí.

Cílem projektu ŠKOLA PLNĚNÍ PŘÁNÍ je naučit každého, jak správně nastavit vlastní mysl a objevit životní cestu, aby se vám život odvíjel podle vašich představ. Jak tvrdí Marina, která školu vede: „Nejdůležitější je na začátku najít odvahu. Stáváme se tím, na co nejvíc myslíme. Všechny události v našem životě, citové, společenské nebo pracovní, jsou zrcadlem našich myšlenek.“ Náš život je přesně takový, jak si ho sami nakreslíme, ať už vědomě nebo nevědomě.

A protože věříme v sílu seberozvoje, dali jsme dohromady s lektory, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, online kurzy! Aktivně pro vás píšeme e-booky, kde vám předáváme vyzkoušené tipy a návody, které pomáhají i nám a chceme vám tyto poznatky předat, abyste i vy sami na sobě mohli dál pracovat. Během loňského roku jsme navíc spustili i náš speciální e-shop, kde najdete produkty, které jsme pro vás pečlivě vybrali a které vás také podpoří na vaší cestě.

Naučte se, jak změnit přání v realitu a žijte život, který chcete žít!

Marina a tým Školy plnění přání 

Škola plnění přání

adresa: Hálkova 2, Praha 2, 120 00
telefon: +420 777 497 858
email: [email protected]

www.skolaplneniprani.cz

sp-44

prani