Prague Louka je příjemná oáza klidu u vody

21. březen 2023, 13:25
Prague Louka je příjemná oáza klidu u vody

Areál Prague Louka se nachází v pražských Lahovicích v blízkosti cyklostezky.

V areálu Louka je k dispozici spousta sportovního vyžití, bistro s místními dobrotami, dětský koutek, pódium, šapitó, houpací sítě, grilové spoty, biotop na koupání a autokemp, kde je k dispozici 25 stání pro karavany s připojením k elektřině. Hezky vše na jednom místě pro příjemně strávený den.

Sportovní vyžití

Na Louce vám rádi zapůjčí paddleboard, pálky na badminton či slackline. Dále si zde můžete zahrát volejbal či petang. Pokud rádi jezdíte na kole nebo na inline bruslích, potěší vás fakt, že se v blízkosti nachází několik cyklostezek. Součástí areálu je Titan Park, což je sportovní park zaměřený na překážkové běhy. Čeká tu na vás 30 unikátních překážek nejen pro dospělé, ale i pro děti. Překážky v parku jsou postaveny tak, aby si zde zatrénoval ostřílený OCR závodník, ale i úplný začátečník.

Poctivé občerstvení v bistru

Po sportovních výkonech na Louce je třeba doplnit energii. Smoothies jsou plné vitamínů, antioxidantů a dobré nálady. Ochutnejte také lahodné domácí limonády. Sirupy jsou vyrobeny z 97% ovoce a dochuceny třtinovým cukrem. S ledem a sodou jsou ideální volbou pro poklidné odpoledne ve stínu našich stromů. Nabídnou vám zde také sklenku vína od známého vinaře a pro pivaře je zde přichystáno točené pivo.

Na Louce to pěkně žije, v létě to zde ožívá množstvím koncertů a výstav.

Letní klasika u táboráku

Máte rádi romantiku u táboráku? K tomu neodmyslitelně patří opékání špekáčků. V bistru si můžete vyzvednout špekáček od místních řezníků nebo třeba marshmallow, k tomu vyfasujete napichovátko a dobroty si už jen stačí opéct na ohništi a užít si tak pořádný trampský táborák. K tomu sklenka dobrého moku a zábava je na světě.

Prostor pro děti

Vaše děti to tu budou milovat, čeká tu na ně dětský koutek s pískovištěm, velká dřevěná prolézačka a trampolína. V okolí jsou k vidění farmářská zvířata.

Pronájem

Pokud máte v plánu nějakou menší či větší událost, dobrou zprávou je, že areál je možný k pronájmu pro soukromé i firemní události. Přijďte k nám uspořádat pracovní teambuilding či rodinnou oslavu a zažijte den plný zábavy.

Otevírací doba

Po-St 16:00-21:00
Čt-Pá 14:00-22:00
So-Ne 10:00-22:00
a podle počasí

Prague Louka

adresa:  K Sádkám 158, 159 00 Zbraslav-Lahovice
telefon: +420 774 346 106