Obchodní centrum Silesia Opava

6. listopad 2015, 10:20
Obchodní centrum Silesia Opava

Obchodní centrum Silesia v Opavě bylo otevřeno v říjnu 2004 a na celkové rozloze 18 500 m2 nabízí hypermarket Tesco více než 40 obchodů, kde zákazníci najdou vše – od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu až po občerstvení či pobočku České pošty.

OC se nachází ve východní části města přímo na hlavním průtahu z Ostravy do Opavy, navíc nedaleko vlakového nádraží. Je tudíž velmi dobře dopravně dostupné a to jak pro automobily, tak i MHD. Nedaleko vchodu do centra staví několik autobusových linek i trolejbusy. Ze sídliště Kateřinky a z Kylešovic navíc jezdí zdarma Tesco bus.  Pro návštěvníky, kteří přijíždí automobilem, je k dispozici celkem 530 parkovacích míst. Parkování je u OC Silesia zdarma. Důležitá je pro řidiče i nabídka čerpací stanice Tesco, která si dlouhodobě drží nejnižší ceny pohonných hmot, navíc je pro zákazníky výhodou možnost uplatnění Clubcard karty s následnými slevami.

Centrum je velmi oblíbenou zastávkou pro obchodní schůzky. Nejen kvůli výborné dostupnosti, ale i kvůli volnému wifi připojení a široké nabídce služeb, mezi nimiž nejoblíbenější je samozřejmě pobočka České pošty.

Otevírací doba

Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Hypermarket Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00

OC Silesia Opava

adresa: Těšínská 2914/44, Opava
email: [email protected]

www.oc-silesia.cz

Akce v OC Silesia