Obchodní centrum Galerie Ostrava

6. listopad 2015, 10:14
Obchodní centrum Galerie Ostrava

Obchodní centrum Galerie v Ostravě bylo otevřeno v říjnu 2005 poté, co se přistavěla obchodní plocha pro obchody ke stávajícímu hypermarketu Tesco. Na celkové rozloze přes 16.000 m2 nabízí kromě hypermarketu dalších více než 40 obchodů, kde zákazníci najdou vše, co potřebují k uspokojení každodenních potřeb – od módních doplňků, přes módu, sport, zdraví až po občerstvení či široký výběr služeb včetně pobočky České pošty.

OC Galerie se nachází na rozhraní městských částí Třebovice, Poruba a Svinov přímo na hlavním průtahu Ostravou do Opavy. Je tudíž velmi dobře dopravně dostupné a to jak pro automobily, tak i MHD. Nedaleko vchodu do centra staví autobus č. 44, na hlavní jsou pak k dispozici tramvajové linky 3, 4, 7, 8, 9,11, 17 a noční devatenáctka. Pro návštěvníky, kteří přijíždí automobilem, je k dispozici celkem 550 parkovacích míst, z toho 255 v podzemních garážích. Parkování je u OC Galerie zdarma. Důležitá je pro řidiče i nabídka čerpací stanice Tesco, která si dlouhodobě drží nejnižší ceny pohonných hmot, navíc je pro zákazníky výhodou možnost uplatnění Clubcard karty s následnými slevami.

Centrum v současné době prochází velkou rekonstrukcí. První část je již téměř dokončena, zmenšení plochy hypermarketu Tesco, otevření nových pokladen a zavedení služby Scan&Shop. Další práce na modernizaci centra probíhají a na jejich konci bude rozšíření nabídky obchodů i modernizace celé pasáže.

Otevírací doba

Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Hypermarket Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00

OC Galerie Ostrava

adresa: Sjízdná 5554/2a, Ostrava
email: [email protected]

www.oc-galerie.cz

Akce v OC Galerie Ostrava