Museum of Bricks Jeseník, to je více než 1000 originálních modelů LEGA

13. červen 2023, 15:41
Museum of Bricks Jeseník, to je více než 1000 originálních modelů LEGA

Moravské Museum of Bricks Jeseník se nachází v přímo v Lázních Jeseník. Nacházíme se přímo v areálu Lázní Jeseník, v budově kavárny Sofie. Model tohoto objektu je možné spatřit přímo v této budově.

V samotném Museum of Bricks Jeseník je na ploše 150 m2 vystaveno více než 1.000 modelů stavebnic LEGA a několik unikátních exponátů. Návštěvníci se mohou dozvědět i mnoho o historii této značky a také některé zajímavosti. Věděli jste například, že nejdříve byly hračky z LEGA dřevěné?

Součástí muzea je speciální dětský koutek. V čem je výjimečný? Návštěvníci všech věkových kategorií si zde mohou z kostek LEGA i DUPLA stavět podle své fantazie nebo využít inspirace shlédnuté výstavy.

A pokud byste chtěli pokračovat ve své zálibě i po otevírací době, můžete navštívit naši nadstandardně vybavenou prodejnu. Najdete zde aktuální LEGO stavebnice, limitované sety i exkluzivní LEGO produkty, které se v České republice jen těžko shánějí. Obchod je rájem i pro sběratele minifigurek a najdete zde i doplňkové zboží této úžasné značky.

Otevírací doba: 10 - 18 h

Museum of Bricks Jeseník

adresa: Priessnitzova 41, Jeseník
telefon: +420 777 869 777
e-mail: [email protected]

museumofbricks.cz/muzeum/jesenik