Milevsko pro život i pro dovolenou

21. červenec 2021, 15:49
Milevsko pro život i pro dovolenou

Dům kultury Milevsko, příspěvková organizace zřízená Městem Milevskem, je organizátorem kulturních a společenských programů všeho druhu od místní amatérské scény až po špičkové české umělce. Taktéž zajišťuje řadu společenských akcí od místní lidové zábavy až po významná slavnostní setkání. Organizace je provozovatelem domu kultury, kina, galerie, infocentra a muzea maškar.

V nabídce programů pravidelně naleznete divadelní představení profesionálů i ochotnických spolků, koncerty populárních i místních kapel, dětské pořady, akce pro seniory, besedy a přednášky o nejrůznějších tématech, cestopisy, výstavy nebo vícedenní slavnosti a festivaly. Aktivity domu kultury se nekonají pouze ve vlastních prostorách, ale organizace zajišťuje i akce na veřejných prostranstvích. V nabídce DK naleznete také řadu stálých kurzů – pohybové, jazykové, vzdělávací či hudební.

Mezi žádané kulturní akce patří Masopustní průvod, který je největším průvodem v ČR, hudební festival OAMF Přeštěnice nebo městské slavnosti Bartolomějské posvícení.

Dům kultury Milevsko

adresa: Nádražní 846, 399 01 Milevsko
telefon: +420 383 809 200, +420 383 809 201
e-mail: [email protected]

www.milevskem.cz