Golf Resort Ostravice vám poskytne všechno ke spokojeně prožité dovolené

2. březen 2023, 22:18

Tuto unikátní sportovně-rekreační destinaci naleznete v srdci krásného horského údolí, mezi dominantní vrcholy Beskyd, nedaleko Ostravy.

c Marek Hajkovsky foto OSTRAVICE GOLF 2019_113

Golf v překrásném prostředí

Golf je hra, kterou si velmi lehko zamilujete. Krásné výhledy jsou zde zaručeny. Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd — Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hřiště, kompletní závlaha hracích ploch, velké greeny, 3 hektary vodních ploch a 5 rozlehlých odpališť na každé jamce.

Ski — v zimě se tu nudit rozhodně nebudete

V resortu je vám k dispozici během zimy hned několik tratí pro běžecké lyžování. Tratě jsou skvěle udržované a splňují ta nejpřísnější kritéria pro mezinárodní běžecké závody. V areálu se nalézá půjčovna, ve které si můžete zapůjčit běžky, hole a boty. To je příslib zábavy na celý den.

c Marek Hajkovsky foto OSTRAVICE GOLF 2019_117

Ubytování v hotelu a další služby

Z golfového hotelu Green Inn se vám naskytnou fascinující výhledy na golfové hřiště a beskydské vrcholy či údolí. To navozuje pohodovou atmosféru, díky které si užijete kvalitní oddych od rušných velkoměst. Přijďte načerpat energii a oddychnout si při zvuku odpalování golfových míčků. Spojte ubytování s elegantním sportem. Ubytování vám zde poskytnou v jednom ze sedmi samostatných hotelových domů, které jsou součástí rozsáhlého golfového komplexu.

c Marek Hajkovsky foto OSTRAVICE GOLF 2019_158

V hlavní budově tzv. klub najdete recepci, restauraci, wellness centrum i konferenční prostory. Hotel svým vzhledem navazuje na okolní krajinu a dává tak příslib nenuceného luxusu, kvalitního relaxu a zážitku golfovým začátečníkům, profesionálům i negolfistům hledajícím pokoj od rušného velkoměsta.

V Restauraci Golf Ostravice si vychutnáte vynikající kuchyni mísící fantazii s tradicí. Tým profesionálních kuchařů zde pro vás připraví pokrmy zásadně z čerstvých a regionálních surovin. Máte zde možnost stravování na několika různých místech: v hlavní restauraci, v galerii nebo na venkovní terase.

Odpočiňte si a užijte si zde místní wellness, který vám nabídne finskou či parní saunu, venkovní Whirlpool, odpočinkovou zónu nebo thajské masáže.

Je to také ideální místo pro uspořádání konferencí, obchodních jednání, firemních akcí či školení zaměstnanců. Vše na čerstvém horském vzduchu s komfortním ubytováním, výbornou gastronomií, wellness službami a zajímavými sportovními zážitky.

Golf Resort Ostravice

adresa: Ostravice 75, 739 14 Ostravice
telefon: +420 595 538 538, +420 724 907 913
e-mail: [email protected]

www.ostravice-golf.cz