Farmapark Soběhrdy

12. duben 2022, 13:53
Farmapark Soběhrdy

Farmapark Soběhrdy je ideálním místem pro výlet do přírody, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Ve Farmaparku žijí zvířátka z celého světa, která si můžete nejenom pohladit, ale také je nakrmit. Těšit se můžete na velbloudy, klokany, pštrosy, buvoly, lamy nebo třeba vysokohorské krávy.

Kromě zvířátek nabízí Farmapark také celou řadu atrakcí. Většina z nich je již v ceně vstupného. V areálu si děti mohou zadovádět na velkých trampolínách, tobogánech, v lanovém centru, na klouzačkách a houpačkách nebo si vylézt třeba na vyhlídkovou věž u klokanů. Po zakoupení žetonu si mohou zajezdit i ve Farma jeepech, na plovoucích kruzích, kolotoči či tubingové dráze. V případě nepříznivého počasí je pak k dispozici vnitřní, vyhřívané hřiště.

A pokud by vám ze vší té legrace vyhládlo, nemějte obavy. V areálu na vás čeká restaurace s českou kuchyní, Barbecue vedle klokanů, Kota s rychlým občerstvením nebo oblíbený Farmagrill. Na své si přijdou i milovníci tradičních opékaček, kteří si mohou oblíbeného buřta z Buřtářny opéct na ohýnku!

Otvírací doba

Duben – červen a září – říjen: o víkendech, svátcích a prázdninách od 10 do 18 hodin
Červenec – srpen: každý den od 10 do 18 hodin

Aktuality z Farmaparku na:

FB: Farmapark Soběhrdy
IG: @farmapark_sobehrdy

Kompletní informace o vstupném najdete na www.farmapark.eu