Divadlo DISK

24. srpen 2021, 16:53
Divadlo DISK

Divadlo DISK, sídlící od roku 1999 v pražské Karlově ulici 26, funguje při Divadelní fakultě Akademie múzických umění (DAMU). Hlavním rysem repertoáru divadla DISK je jeho pestrost – základ repertoáru tvoří inscenace absolventského ročníku katedry činoherního divadla (KČD) a vybrané projekty katedry alternativního a loutkového divadla (KALD). Do mimo repertoárových akcí spadají i festivaly organizované studenty ostatních kateder. Kromě hlavního sálu je součástí divadla také komorní studio Řetízek.

Také na chodu divadla se podílí studenti DAMU – herci, režiséři, dramaturgové, scénografové, kostýmní výtvarníci a produkční. Studenti katedry teorie a kritiky organizují DISK_USE s diváky, v rámci, kterých se mohou setkat s celým inscenačním týmem. Katedra výchovné dramatiky pořádá v rámci lektorského programu nejrůznější workshopy, do kterých aktivně zapojují diváky.

Vstupenky zakoupíte na www.divadlodisk.cz/program nebo na pokladně divadla DISK (Karlova 26, Praha 1) ve všední dny od 16:00 do 19:30. O víkendu a ve svátky pouze v případě, že je nasazeno představení, hodinu před jeho začátkem (18:30).

Aktuální dění můžete sledovat na Facebooku a Instagramu divadla.

Každou svou návštěvou přispíváte na rozvoj a podporu aktivit studentů DAMU. Děkujeme.

Divadlo DISK

adresa: Karlova 26, 116 65, Praha 1
telefon: +420 234 244 254
e-mail: [email protected]
www.divadlodisk.cz

Foto: © Michal Hančovský

Představení v divadle DISK