Czech Cabaret Show přináší úchvatné celovečerní představení

20. březen 2023, 14:44
Czech Cabaret Show přináší úchvatné celovečerní představení

Vraťte se o několik dekád zpět a nechte se očarovat kouzlem kabaretu v pražských Vinohradech.

Czech Cabaret Show vás ohromí celovečerním představením, které kombinuje prvky kabaretu, divadla, burlesky, vaudevillu a novodobého cirkusu. Nejznámější kabaretní a muzikálová čísla vám oslní svým originálním zpracováním, bohatou výpravou i překrásnými kostýmy.

Kabaret zpracovaný na skutečně vysoké úrovni v České republice dlouho chyběl. Nyní tady je Czech Cabaret Show, kde se vám ve dvouhodinovém představení předvede téměř 40 umělců. Obsazení kabaretu tvoří půvabné showgirls a tanečníci, přední čeští muzikáloví zpěváci, elitní performeři či cirkusoví umělci. To vše je umocněno nadměrnými rekvizitami a jevištními efekty. Ve dvouhodinové show se vám představí talentovaní zpěváci, úchvatní tanečníci a dechberoucí akrobaté. A samozřejmě nechybí ani klasická burleska.

Czech Cabaret Show se svou velkolepostí a dokonalostí přirovnává k Moulin Rouge či Cirque du Soleil. Dostanete se do prostředí, ve kterém se ženy stávají bohyněmi a muži jsou stále galantní. Zažijte čarovnou atmosféru minulého století na vlastní kůži.

Přijďte se do divadla Royal sami přesvědčit a prožít nezapomenutelný večer s přáteli, partnerem nebo zde oslavit narozeniny či rozlučku se svobodou.  Pro účast na show zde není žádné věkové omezení, ale představení se doporučuje pro děti od 15 let a výše.

Více informací na www.czechcabaret.cz

1.4.2023 – 31.12.2024, 23:59
Vraťte se s námi o několik dekád zpět a nechte se očarovat kouzlem kabaretu! Czech Cabaret Show přináší úchvatné celovečerní... více