Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Centrum kultury města Písek

17. květen 2019, 16:33
Centrum kultury města Písek

Centrum kultury města Písek nabízí kulturní program v Divadle Fráni Šrámka, Kulturním domě, v galerii a kině Portyč, v areálu Letního kina či v altánu v Palackého sadech.

Milujeme muziku a rádi pořádáme koncerty. Rock, pop, jazz, blues, rock-n-roll či dechovka - mnoho žánrů pro mnoho lidí všech věkových kategorií. K poslechu, k tanci, pro zábavu.

Herci z Národního až po ochotníky. Ti všichni už hráli na prknech, která znamenají „písecký“ svět. Prostor dáváme všem, kdo chtějí bavit diváky - hvězdám současného divadla, regionálním divadelníkům až po herce, kteří vodí loutky.

Hollywoodské hvězdy na stříbrném plátně ale i studentští herci a filmaři, kteří na svého Oskara teprve čekají. Všichni, kdo mají rádi film, u nás najdou svůj filmový přístav.

Tonoucí se stébla chytá. Pro zkušené pořadatele fungujeme jako to pomyslné stéblo, pro ty méně zkušené, jako maják, který je může zachránit, když začnou na své promotérské cestě bloudit. Náš tým poradí a poskytuje profesionální služby na té nejlepší možné úrovni.

Kdo má židli, ten bydlí. A my pronajímáme nejen židle, ale i stoly, celé sály a někdy i celé budovy. Každý si u nás může vybrat - od malého salónku pro pár lidí až po celou budovu. www.centrumkultury.cz

Centrum kultury města Písek

adresa: Nábřeží 1. máje 1605, 397 01, Písek
telefon: +420 382 734 711
email: [email protected]

Akce pořádané Centrem kultury Písek