Artové kino Balt na Praze 1. Zažijte kino jinak

22. září 2022, 20:57
Artové kino Balt na Praze 1. Zažijte kino jinak

Jak vymazat nudu? Ctrl + Balt + delete.

Patříte mezi milovníky filmových zážitků? Pak by vám neměla uniknout návštěva unikátního artového Kina Balt kousek od Karlova mostu. Zajít sem můžete na jakýkoliv film z programu. A kromě filmu si tu užijete i to, co se v jiném kině nesmí. Pití si v sále vychutnáte přímo ze skla (pivo, víno, limonáda) a během představení budete mít možnost si cokoliv doobjednat pomocí mobilní app.

Pokud máte vlastní láhev vína nebo oblíbeného drinku, který si chcete u filmu vychutnat, můžete – stačí zaplatit kolkovné a s radostí vám tu pak poskytnou skleničky.

Tip: Máte hodného pejska, který je také filmový maniak? Neváhejte ho přivést. Kino je dog friendly.

A určitě přijďte ještě před promítáním. Prohlédnete si umělecká díla od 5 autorů a množství historických exponátů. Speciální semafor vám dá vědět, kdy můžete vkročit do sálu a užít si film.

Rumové kino

Máte pro filmy, které se vám zaryjí až pod kůži, slabost? Tento druh zážitku je pro ty nejotrlejší diváky. Těšte se na promítání těch nejhorších filmů z internetových filmových databází. V průběhu promítání tu pro vás zajistí degustaci 4 rumů, které vám vylepší zážitek z filmového pekla.

Artové kino Balt

adresa: Karoliny Světlé 325/31, Praha 1 
e-mail: [email protected]

kino.prostorbalt.cz/program/