Vyprodaný koncert Pixies se přesouvá do Fóra Karlín

30. srpen 2019, 15:04
Vyprodaný koncert Pixies se přesouvá do Fóra Karlín

Kultovní americká kapela Pixies, která chce 8.října pražskému publiku představit své nové album Beneath the Eyrie vycházející v září, všechny vstupenky na koncert naplánovaný do Lucerny, s velkým předstihem vyprodala. Vzhledem k ohromnému zájmu fanoušků o další lístky, se pořadatelům, po dohodě s managementem kapely, podařilo zajistit větší prostor a koncert se tak přesouvá do sálu Fóra Karlín.

Samotným Pixies zahřejí pódium Blood Red Shoes, kteří se pak 4.listopadu vrátí do Prahy ke svému sólovému koncertu, při kterém v Lucerna Music Baru představí své letošní album Get Tragic.

Zakoupené vstupenky zůstávájí v platnosti, nové v ceně 990 Kč + poplatky je pak možné zakoupit na GoOut.cz a Ticketmaster. Nákup je i nadále limitován 4 vstupenkami na osobu. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 1.200 Kč.

Nové album Pixies nazvané Beneath the Eyrie je možné si předobjednat zde: https://pixies.lnk.to/eyriePR

Album obsahuje 12 skladeb a celosvětově vychází v pátek 13. září na novém labelu skupiny Infectious/BMG v několika formátech:

* Deluxe Box Set - CD a průhledný vinyl plus druhý průhledný vinyl s devíti nevydanými demo snímky nahranými v minulém roce 

* Jeden standardní heavyweight gatefold černý vinyl

* Deluxe CD ve vázané knížce

* Kazeta

* Digitální download

* Standardní 12 písňové CD

* Standardní heavyweight single gatefold barevný vinyl (Indie Record Store exclusive)

Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/pixies/xmge/