Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Vojta D do světa posílá song Karanténa, glosuje v něm s nadsázkou současnou situaci

30. březen 2020, 11:43
Vojta D do světa posílá song Karanténa, glosuje v něm s nadsázkou současnou situaci

Skladba Karanténa a její jednoduché home made video s nadsázkou a vtipem popisuje současný nouzový stav, ve kterém žijeme. Hlavní role v klipu se vedle Vojty zhostila jeho přítelkyně Kristýna Kubíčková. Písnička a klip vznikl u nich na chatě, kde dvojice společně tráví karanténu.

„Dnešní nelehkou situaci jsme si dovolili trosku odlehčit a na chatě, kde teď přebýváme, jsme vyrobili na koleni tenhle klípek. Samozřejmě děkujeme všem státním složkám, které teď makají na milion procent,“ vysvětluje Vojta. 

V textu písně se Vojta s úsměvem zpovídá z věcí, které mu v karanténě chybí a vzpomíná na zážitky a touhy, kterým se teď věnovat nemůže.

Jeho přítelkyně Kristýna Kubíčková je Miss Earth 2016 a nejde o její první roli ve videoklipu, koncem loňského roku se objevila po boku Milana Peroutky a Honzy Bendiga v klipu V myšlenkách.