UNITED FLAVOUR uvádí nový singl a oznamují termíny tour

18. říjen 2019, 12:57
UNITED FLAVOUR uvádí nový singl a oznamují termíny tour

Mezinárodní skupina United Flavour se už v únoru vrátila po třech letech na hudební scénu party singlem Candela, který má od té doby přes půl milionu zhlédnutí. Nyní vypouští další ochutnávku z připravovaného alba Here To Stay – klip k singlu No Voy A Cambiar, na němž spolupracovala se španělským zpěvákem Morodem. K nové desce, která vyjde 21. listopadu, vyjíždí na comebackové turné. 

United Flavour začali koncertovat už v létě a vystoupili na řadě festivalů v Čechách i na Slovensku. Skutečný COMEBACK ovšem přichází až nyní, kdy se rozjedou do českých klubů, do kterých lákají novinkou No Voy A Cambiar, na níž hostuje přední španělský zpěvák Morodo kombinující vlivy jamajské hudby a hiphopu. Jeho osobité pojetí mu přineslo uznání v celé Evropě a Latinské Americe, kde pravidelně koncertuje. 

„No Voy A Cambiar znamená já se nezměním – nezměním se, pokud čelím zlu. Moje silné a hluboké kořeny mě ochraňují a pomáhají mi zůstat pevnou,” říká k singlu zpěvačka Sista Carmen a pokračuje: „Zpěvy jsme nahráli separátně, já ve Flavour Studiu v Praze a Morodo v Madridu, kde jsme natočili také společné záběry do videoklipu. Zbytek videa jsme dotočili s kapelou v Praze v Lucerna Music Baru, který jsme proměnili v pole dance klub.“

Klubové turné pojedou United Flavour na podzim a budou pokračovat i na jaře. Podzimní sérii koncertů zahájí 9. listopadu v Brně. Pražský koncert a křest desky se uskuteční 21. listopadu v Lucerna Music Baru v Praze. „Na koncerty se už delší dobu připravujeme a kromě nové hudební show, v rámci které s námi vystupují vokalistky z party One Ivy, jsme zapracovali i na vizualizacích a světelné show,“ komentuje Djei Gogo, producent, skladatel a zároveň baskytarista.

O United Flavour:

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další. United Flavour jsou známí také tím, že často navazují spolupráci s vyhledávanými zahraničními umělci. Po tvůrčí pauze nyní kapela přichází s comebackovým albem “Here To Stay”, z něhož již v únoru 2019 vyšel úspěšný první singl Candela. Na podzim 2019 a na jaře 2020 odehrají United Flavour klubové turné po celé ČR.