Soutěž o vstupenky na koncert AVISHAI COHEN TRIO

13. květen 2022, 10:11
Soutěž o vstupenky na koncert AVISHAI COHEN TRIO

Izraelský kontrabasista, zpěvák a skladatel se vrátí do Česka s repertoárem chystané desky Shifting Sands. Koncert se koná  2. 6. 2022 ve  20:30 v Divadle Hybernia.

AVISHAI COHEN TRIO (Izrael / Ázerbájdžán)
Avishai Cohen - kontrabas, zpěv
Elchin Shirinov - piano
Roni Kaspi - bicí

Avishai Cohen je neuvěřitelně tvůrčí a pilný hudebník, který dokáže pokaždé nabídnout něco jiného, vždy však lákavého, svěžího a kvalitního. Ať už střídá obsazení od komorních sestav po koncerty se symfonickým orchestrem, nebo představuje nové kompozice.

Tentokrát přijede Cohen opět s triem, kde na postu pianisty setrvává brilantní ázerbájdžánský hráč Elchin Shirinov. Inspirativní spolupráce, poprvé zaznamenaná na minulém albu Arvoles (2019), ještě zdaleka nevyčerpala všechny možnosti. Ovšem na postu bicích se setkáme s relativně novou posilou, izraelskou bubenicí (a v jiných sestavách také zpěvačkou a skladatelkou) Roni Kaspi, absolventkou Berklee School Of Music. I ta už se sice v Česku objevila, předloni na střeše Lucerny a v rámci JazzFestBrno. Mohla ovšem zahrát jen pro „covidovými opatřeními“ omezené množství publika.

Současné turné probíhá ve znamení alba Shifting Sands, jehož vydání chystá Avishai Cohen na květen 2022. Soudě podle nových skladeb, které už Avishai Cohen Trio hraje na koncertech, geniální melodik obklopený virtuózními hudebníky opět nezklame a nabídne vedle ověřených kompozic i neoposlouchaný, přitom vstřícný nový repertoár.

O co soutěžíme

  • soutěžíme o 3x 2 vstupy na koncert AVISHAI COHEN TRIO

Výherci budou zapsáni na guest list pořadatele.

SOUTĚŽIT

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže je společnost P&J Music, s. r. o., IČO: 45790221, která je poskytovatelem výher do této soutěže.
Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál www.kdykde.cz.

Průběh soutěže

Termín konání soutěže: od 16. 5. 2022 do 29. 5. 2022

Místo konání soutěže: Na webových stránkách www.kdykde.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

Slosování výherců proběhne 30. 5. 2022 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni emailem a zveřejněni na webových stránkách organizátora nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže. 

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.