Skvělý Pavel Zedníček v novém klipu kapely FROM "Minulost"

3. březen 2021, 23:39
Skvělý Pavel Zedníček v novém klipu kapely FROM "Minulost"

Minulost již není, budoucnost ještě není…..tak by se dala shrnout herecká role Pavla Zedníčka v novém videoklipu kapely FROM „Minulost“.

Teplická kapela FROM o sobě dává vědět. Vydala novou skladbu „Minulost“, ke které vznikl emotivní videoklip, v hlavní roli s přední osobností českého herectví Pavlem Zedníčkem.

Hlavním tématem je obraz dnešní doby a pohled do duše herce, který hraje pro prázdné sály. Prázdné hlediště pomalu zabíjí každého umělce.

"Nechtěli jsme točit "Covid" videoklip, ale spíš poukázat na vedlejší dopady dnešní doby a stavu, ve kterém se jako společnost nacházíme. Nešlo nám o finanční či materiální stránku, ale spíš o tu duševní. Co může s člověkem, jenž je celý život zvyklý na kontakt s divákem a zpětnou vazbu, udělat to, když se vlastně najednou stane nepotřebným. To může mít za následek situace, které by se v normální době nestaly." říká zpěvák Filip Kotek.

"Natáčení jsme si užívali plnými doušky. Pan Zedníček je obrovský profesionál a jsme moc rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat a učit se. Byl to opravdu zážitek," dodává kapelník Martin Kolařík, který s nápadem oslovit právě Pavla Zedníčka přišel.

Skupina FROM se i tentokrát spolehla na ověřený tým, a to na režiséra Lukáše Hrdého a kameramana Aleše Lněničku, se kterými již spolupracovali na nejúspěšnějších písních jako V Síti, Láska nebo Najednou. 

Minulost je jejich čtvrtým společným dílem.

"S klukama z kapely FROM jsem hudební klipy začínal natáčet. Hned naše prvotina V Síti má již 5,5 milionu zhlédnutí na YouTubu! Ale tentokrát to bylo úplně jiné natáčení. Nemusel jsem vlastně říkat vůbec nic, protože pan Zedníček v roli hlavní postavy dával vše na první dobrou, jednoduše je to pan herec" dodává režisér Lukáš Hrdý.

Věříme, že už brzy bude vše ze současného dění "Minulost"!

Momentálně kapela tráví čas ve studiu a natáčí nové skladby pro chystané album, které vyjde koncem tohoto roku.

 

Skladba: Minulost

YouTube: https://youtu.be/bHWux6X72WI

hudba a text: M. Kolařík, F. Kotek

 

https://www.fromband.cz/

https://www.facebook.com/F.R.O.M.kapela/