S DĚTMI za zážitky pro ty nejkrásnější chvíle

21. srpen 2021, 23:43
S DĚTMI za zážitky pro ty nejkrásnější chvíle

Jak je to ještě daleko? Kdy už tam budeme? A proč musíme jet zrovna tam? Typické otázky z výletů s dětmi, které alespoň jednou slyšel v nějaké variantě snad úplně každý. S odpověďmi na ně už si teď ale nemusíte lámat hlavu, stejně jako se složitým a leckdy vyčerpávajícím plánováním dovolené. Všechno najdete v novém magazínu
S DĚTMI za zážitky z ediční řady Dovolená s nápadem, který vychází právě teď na prahu léta.

Ani zdolané vrcholy, ani ušlapané kilometry. Mnohem důležitější na výletě s dětmi je vidět radost v jejich očích a slyšet jejich zvonivý smích. To jsou ty nejkrásnějších chvíle, které nás nabíjejí nadlouho dopředu. Aby jich bylo co nejvíc a nemuseli jste trávit čas zdlouhavým a často náročným hledáním míst, kam vyrazit, udělali jsme to za vás. V magazínu S DĚTMI za zážitky najdete desítky tipů od Vysočiny až po Slezsko na místa a atrakce pro děti a rodiny. Stačí jen si společně vybrat, na co máte zrovna náladu.

A_cechy_deti21_4330

Desítky tipů, kam vyrazit

Za ediční řadou Dovolená s nápadem je agentura m-ARK, v níž žijeme cestovním ruchem už třicet let. To už je pořádně dlouhá doba, během které jsme připravili stovky nejrůznějších propagačních materiálů a natočili spoustu filmů. Ještě mnohem víc jsme ale nasbírali zkušeností a znalostí prostředí a služeb. Naší touhou je všechny vám předat srozumitelnou formou, abyste se mohli soustředit jen na to důležité. A to jsou společně strávené chvíle.

Proto jsme připravili stostránkový magazín, který podrobně popisuje patnáct lokalit na Moravě s přesahem na Slovensko i do Čech. U každé z nich najdete vždy ty hlavní cíle a k nim řadu dalších tipů, co s dětmi nejen v létě podniknout. Už žádné hodiny strávené plánování výletů, žádné večery při prolézání nepřehledných a nekonečných informací na internetu. Inspiraci kam vyrazit zkrátka najdete v magazínu S DĚTMI za zážitky a nejlepší bude, když si ho vezmete s sebou. Na místě pak můžete plány mrknutím oka změnit a hned budete vědět, jaké máte v okolí možnosti.

A_ratiskovice-drezina_4967

Objevte cíle, které ještě neznáte

Při výběru cílů jsme se vedle těch nejznámějších zaměřovali zejména na ty, které vznikly v poslední době. Za uplynulých deset patnáct let se nabídka možností pro rodiny s dětmi významně změnila k lepšímu a řada provozovatelů se zaměřila právě na tuhle cílovou skupinu. Magazín však není určený jen těm, kteří vyrážejí s dětmi, své atraktivity si v něm najdou i mladé páry a každý, kdo má rád aktivní trávení volného času. A to je poslání celé edice Dovolená s nápadem.

Zahájili jsme ji prvním titulem CYKLOvýlety, který vyšel v dubnu. Obsahuje celkem 33 tras vedených převážně mimo provoz po jedenácti zajímavých lokalitách s výbornou infrastrukturou a kvalitou služeb. Všechny jsme osobně projeli tak, aby vám posloužily v době, kdy Češi hromadně objevuj krásu přírody ze sedel kol a cykloturistika se nejen u nás stává obrovským fenoménem.

Oba magazíny CYKLOvýlety a S DĚTMI za zážitky zakoupíte v prodejnách novin a časopisů anebo si je za stejnou cenu můžete objednat na e-shopu www.dovolenasnapadem.cz Doputují vám až do schránky bez dalších plateb za poštovné a balné, jednoduše proto, že chceme šetřit váš čas i tady.

A_hlubocky_atrakce18_008_fotom-ark

Foto: m-ARK