Rainbow Night v Cinema City zve na předpremiéru nového českého filmu „MY 2“ a bohatou tombolu

13. listopad 2014, 9:02
Rainbow Night v Cinema City zve na předpremiéru nového českého filmu „MY 2“ a bohatou tombolu

Předpremiéra nového českého filmu MY 2 o lásce mladé ženy a jejího gay kadeřníka, welcome drink a možnost vyhrát hodnotné ceny v tombole. Taková bude exkluzivní Rainbow night pod taktovkou multikina Cinema City Nový Smíchov, která se uskuteční v úterý 18. listopadu.

Po sérii úspěšných Ladies nights, které Cinema city pořádá už několik let po celé České republice, přichází síť multiplexů s Rainbow night – večerem pro příznivce gay filmové tematiky. Nový český film MY 2, který se právě chystá do kin, totiž vypráví
o lásce třicetileté ženy a jejího „teplého“ kadeřníka. Návštěvníci Rainbow night budou moci film zhlédnout v předpremiéře a navíc ještě vyhrát v tombole.Každý, kdo si zakoupí vstupenku, bude totiž automaticky zařazen do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři Rainbow night. Losování tomboly proběhne přímo v kinosále od 19.00 hod., samotný film pak začne v 19.15 hod, jenž přijde osobně uvést Jana Plodková spolu s režisérkou filmu Slobodankou Radun. Pro všechny příchozí bude navíc coby pozornost přichystán welcome drink.

A na co se mohou diváci filmu MY 2 těšit? Třicetiletá Ema (Jana Plodková) se poté, co se rozhodne odejít od manžela, zjeví uprostřed noci v bytě svého kadeřníka, gaye Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého sama skoro nezná. Přestože si chvílemi lezou vzájemně na nervy a pro Emu je Tonyho život trochu nepochopitelný, svým způsobem si rozumějí a postupně se víc a víc sbližují. Přátelství se nakonec mění
v milostný vztah, který je i přes jistá sexuální úskalí velmi intenzivní. Osvobození se snadno může změnit v nové pouto, nový útěk a nové hledání. MY 2 je milostný příběh ztracené dívky a jejího kadeřníka, kteří se snaží uniknout touze stále někomu patřit.

Vstupenky na Rainbow night je možné zakoupit za 199 Kč na pokladně kina nebo na www.cinemacity.cz.