Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Pobyt v lázních spojte s one-woman show

7. únor 2019, 1:15
Pobyt v lázních spojte s one-woman show

Pokud vás čeká lázeňský pobyt a nebo jedete jen tak za relaxací, nemusíte se v Lázních Bělohrad po večerech nudit na pokoji.

Ať už  si v Lázních Bělohrad budete užívat wellness pobyt a nebo léčebnou kúru, můžete vyrazit za zábavou. Každý měsíc zde připravují lázně bohatý program pro pacienty i pro návštěvníky.

Vybírat můžete z pestré škály kulturní nabídky. Nouze není o hudební programy, divadlo či stand-up vystoupení. Rozhodně doporučujeme pobytový balíček spojený se vstupem na zábavnou talkshow Haliny Pawlovské, která se koná ve Spa resortu Tree of Life pravidelně každý měsíc. Těšit se můžete vždy na 2 zajímavé hosty a jejich povídání na zajímavá témata.

Pokud by přece jen humor a kulturní ruch nebyly pro vás to pravé, věříme, že si lázních vyberete z nabídky ostatních relaxačních pobytů ten pravý pro vás.

Lázně Bělohrad v podhůří Krkonoš se specializují převážně na léčbu revmatických chorob, bolestí pohybového aparátu a zotavení po operacích.

Kompletní nabídku pobytů najdete na Spa.cz.