Ověřená spolupráce Kaliho a Claudie: Nejnovější emotivní skladba Diamant roztančí i vás

25. červenec 2019, 14:38
Ověřená spolupráce Kaliho a Claudie: Nejnovější emotivní skladba Diamant roztančí i vás

První společný singl Kaliho a Claudie Len ona se dočkal velkého úspěchu, jen na YouTube má více než 3 miliony zhlédnutí. Dvojice se zná osm let a jak už dříve avizovala, nebyl to její poslední duet.

Jejich nejnovější spolupráce nabízí kromě svěžího beatu i velmi silné poselství o vlastním přesvědčení a o tom, že je důležité si věřit. „Pozri sa mi do očí a uvidíš tú silu ženy, čo to nevzdá. Ja sama to otočím, už viem, že sa fakt nesmiem ničoho báť. A nech sa každý pozerá, budem žiť, jako chcem ja. Nepadnem na kolená, som diamant!“
 
Jedná se o čtvrtý zveřejněný singl z připravované debutové desky zpěvačky Claudie. Videoklip vznikal pod taktovkou Insane Productions, o režii, kameru a postprodukci se postaral Andrej Pálanský. O text se zasloužil manažer dvojice a Claudiin textař Miroslav Čimo a Kali. Mezi účinkujícími najdeme Matúše Babiaka, šestinásobného mistra Slovenska v boxu a účastníka Mistrovství Evropy, slovenskou fitnessku, mistrni Slovenska a vícemistrni světa Júliu Karovou, Hands Up Crew, Old School Brothers nebo Diamond Academy, kteří se umístili na prvních příčkách nejedné taneční soutěže na Slovensku. V neposlední řadě také breakdancera, který tančil na více než 600 vystoupeních, založil dvě taneční školy a šestkrát vyhrál celonárodní soutěž v tanci – Maťo B – boy Bios.