Upozornění

Soutěžte s P&J Music o vstupenky na koncert AVISHAI COHEN TRIO.

Odpočiňte si v lázeňském trojúhelníku

13. únor 2021, 23:15
Odpočiňte si v lázeňském trojúhelníku

Vzpamatujte se z hektického a stresujícího vstupu do nového roku a načerpejte energii. Nemusíte daleko, i v Česku je krásně! Skvělé relaxační pobyty nabízí především známý lázeňský trojúhelník.

Už jste navštívili Františkovy Lázně? Léčivé účinky zdejších přírodních zdrojů jsou známé už více než 500 let a v kombinaci s malebným historickým centrem i zárukou skvělého odpočinku. Zdejší wellness pobyty nabízí procedury jak z minerálních pramenů, tak ze slatiny a vývěru oxidu uhličitého.

Neméně vás nadchne wellness v Karlových Varech. Karlovarské lázně nabídnou pitné kúry, koupele a masáže, které prospějí nejen lidem trpícím nemocemi trávicího a pohybového ústrojí. Vary jsou především skvělým místem k odpočinku i menší dovolené, kde si v létě budete připadat jako v exotické destinaci.

Mariánské Lázně uchvátí svými stavbami zasazenými do překrásné přírody, kde si skvěle odpočine tělo i duše. V mladém městě vyvěrají desítky pramenů. Ty se využívají k pitným kúrám a ke koupelím, rašeliny, slatiny a bahna zase k obkladům a zábalům. Strávit to můžete letošní Velikonoce.

Spojte výlet s relaxací a rezervujte si pobyt v západočeských lázních na Spa.cz.