Nový singl od Provokatérů bude TEST

15. říjen 2020, 23:45
Nový singl od Provokatérů bude TEST

Pardubičtí Corpulent Provocateur vydali 2. 10. 2020 singl Test, který, stejně jako předešlé dva, natočili v Anglii v londýnských studiích The Animal Farm Music s producentem Ville Leppanenem a mistrem zvuku Craigem Smithem. Skladba je ze zatím vydaných singlů nejvíce přímočará, zároveň ale v rámci své stručnosti stihne i zásadním způsobem změnit atmosféru. Tam je jasně cítit rukopis výše jmenovaných pánů ze Spojeného království, kteří se samotnou tvorbou písně kapele pomáhali.

Dosavadní úspěchy

Skutečný „test“ čeká kapelu právě v tento moment, kdy se touto skladbou pokusí navázat na úspěch předchozích dvou singlů Call Girl a Brown. Druhý jmenovaný v současné chvíli totiž sahá svým klipem na YouTube ke čtvrt milionu zhlédnutí. Zároveň se podařilo zabodovat i na Spotify, kde mají oba tracky dohromady téměř 40 tisíc přehrání. Těchto úspěchů si povšimnul například Jarda Konáš, který kapelu zařadil do svého internetového pořadu Ve sluchátkách a hodnotil slovy: „Obdivuhodné číslo na téměř neznámou kapelu z Pardubic.“ Rovnou divákům doporučil zajít i na živý koncert a zažít jejich bluesrockovou živelnost.

Zahraniční rádia a blogy

Obě předchozí skladby byly hrány na více než 4 desítkách rádií po celém světě, napsalo o nich mnoho zahraničních hudebních serverů a blogů a byly kladně hodnoceny v rámci různých podcastů o muzice. Chloe Mogg pro Reyt Good Magazine po vydání předchozího singlu Brown napsala: „Corpulent Provocateur vás přiměje tančit po pokoji a zpívat si s hřebenem v ruce.“ Zároveň poznamenala, že „jejich alt-rockový a grungový zvuk odhaluje, že tento hudební styl je ještě velmi daleko od svého konce.“

Během několika týdnů se kapela chystá vypustit videoklip k této skladbě.
Poslední nahrávku Loss potom kapela představí koncem roku 2020.

Test je ke stažení a k poslechu zde : http://bit.ly/2H1106r

http://www.facebook.com/corpulentprovocateur/